Batony, wafelki oraz granulat na szczury !

Podczas zakupów w jednym z dyskontów  „Biedronki” we Wrocławiu, nasz czytelnik zwrócił uwagę na nietypowe ułożenie produktów. W niedalekiej odległości od kas, stojąc w kolejce można zauważyć granulat na myszy i szczury ułożony w otoczeniu artykułów spożywczych, słodyczy a także chusteczek higienicznych . Najbardziej niepokojący jest fakt, iż produkty te ulokowane są  na wysokości dostępnej z poziomu dzieci.

Na stronie informacyjnej producenta tego granulatu możemy znaleźć informację: Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Czy obawy i uwaga klienta sklepu jest uzasadniona ?

Zwrócimy się z zapytaniem do Rzecznika Prasowego w/w sieci.

—————————————————————————————————————————–

05.12.2014

Po naszej interwencji, reakcja biura prasowego Jeronimo Martins Polska S.A. właściciela sieci sklepów „Biedronka” okazała się natychmiastowa i sprawa została wyjaśniona. Dodatkowo otrzymaliśmy odpowiedź w owej sprawie o treści:

logoskan

 

Nadmieniamy też, iż skontaktowaliśmy się z naszym czytelnikiem, który w dniu 5-go grudnia potwierdził usunięcie towaru z półki,  zwrócił na ten fakt uwagę będąc po raz kolejny na zakupach w tym sklepie.

Sprawę uważamy za zamkniętą.

www.skarga.com