Nierozwiązana reklamacja w sklepie PEPCO …

Przytaczamy treść korspondencji naszej czytelniczki:

Dzień dobry, 

Sprawa dotyczy dnia 15 kwietnia 2016 r. Byłam na zakupach w sklepie Pepco. Kupiłam doładowanie na telefon z sieci Heyah w kwocie 50 zł. Niestety po przyjściu do domu zorientowałam się, że zostało mi wydane doładowanie z Play. Była już dość późna godzina. Następnego dnia poszłam do sklepu z zapytaniem co mam zrobić w zaistniałej sytuacji. Pani która mnie obsługiwała była niemiła i nie pomocna. Kierowała do mnie pytania typu: ” To co ja mam teraz zrobić ?”Przyszłam do sklepu z nadzieją, że pracownicy są na tyle wykwalifikowani by pomóc mi w tej niemiłej sytuacji. Wiem, że to po części również moja wina bo gdybym sprawdziła doładowanie od razu nie byłoby tej sytuacji. Z przykrością muszę stwierdzić, że poczułam się jakby to Pani oskarżała tylko mnie o zaistniałą sytuację. Ponadto dzwoniła do kasjerki obsługującej mnie poprzedniego dnia i zamiast rozmawiać przy kliencie, bo przecież to również mnie dotyczy ta sprawa, Pani odeszła i poszła rozmawiać z dala tak żebym nie słyszała o czym mówią. Mniejsza już o to, Pani skierowała mnie do pobliskiego punktu sieci Play. Poszłam tam i przedstawiłam sprawę. Pani z sieci Play wprost powiedziała mi że Państwa pracownica mnie po prostu zbyła.

Przykro mi, że spotkała mnie taka sytuacja w moim ulubionym sklepie.

Odpowiedź portalu „skarga.com”:

Wyjątkowo nasza interwencja nie będzie zawierała opinii prawnej gdyż uważamy, że sprawa jest na tyle prosta, iż winna być załatwiona na drodze polubownej i z zachowaniem zwykłej – ludzkiej przyzwoitości.

Z doświadczenia z poprzednich artykułów dot. kontaktów oraz sporów z tzw. „sieciami” handlowymi  a także i tą siecią, większość spraw zakończonych było pozytywnie.

W związku z powyższym przesyłamy treść skargi do przedstawiciela firmy PEPCO i oczekujemy zajęcie stanowiska i krótki komentarz.

Działanie skarga.com: 19.04.2016 wysłano skargę do sieci PEPCO                      Treść: j.w.
Odpowiedź PEPCO z 20.04.2016 poniżej  Odpowiedź poniżej

 

Na odpowiedź nie trzeba było czekać:

Witam,
Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Bardzo zależy nam na jak najwyższych standardach obsługi klienta w całej sieci sklepów PEPCO. Dlatego też, zgodnie z firmowymi standardami, pani zgłaszająca problem zostanie poproszona o złożenie reklamacji związanej z omyłkową sprzedażą. Po pozytywnej weryfikacji przez dostawcę doładowań (sprawdzenie czy usługa nie została zrealizowana), naszej klientce zostaną zwrócone pieniądze.

 

Pozdrawiam / Kind Regards

Katarzyna Wilczewska
Kierownik ds. komunikacji korporacyjnej

 

Sprawę możemy uznać za zamkniętą..

Dziękujemy czytelnikom za czujność i kontakt z nami.


Zawsze czekamy na Państwa sprawy poprzez zakładkę kontakt lub bezpośrednio pod dyżurnym telefonem: 533 666 911.