Szykujemy się do publikacji „papierowej”.

Już niedługo wyjdziemy na przeciw Państwa oczekiwaniom i gazeta skarga.com będzie dostępna w formie papierowej.

Początkowo zawitamy w dwóch najbardziej aktywnych dla nas miastach a mianowicie we Wrocławiu oraz Poznaniu. Teraz „skarga.com” będzie przedstawiać Wasze oraz niezwykle społecznie ważne problemy na 16-tu stronach kolorowego czasopisma.

W pierwszym numerze jaki w kolejnych wydaniach będą porady z dziedziny szeroko pojętego prawa, nie zabraknie oczywiście skarg czytelników , wzorów pism oraz troszkę niekonwencjonalnych propozycji współpracy naszej z czytelnikami. A dlaczego współpracy ?

Dlatego, iż  „skarga.com” to gazeta i portal w którym miejsce jest dla Was wszystkich. Każdy może podzielić się z nami swoimi problemami, pisać oraz publikować tematy i tym samym współtworzyć czasopismo. Cały czas czekamy na pomoc kancelarii prawnych, ludzi ze świata polityki i wszystkich tych, których społeczna praca jest sposobem na dokonywanie przemian i ogólnie pojętą pomoc.

Skarga.com to także mediacja między petentem, klientem czy osobą skarżącą a instytucją, urzędem usługodawcą. Musimy zaznaczyć, iż jako portal na przełomie kilku lat osiągnęliśmy wiele sukcesów na tym polu, pośrednicząc w rozwiązywaniu problemów mniej lub bardziej istotnych lecz jakże dla Was ważnych.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż niebawem rozpocznie się nowy etap wzajemnej pomocy  i mediacji społeczeństwa z wszechobecną urzędniczą biurokracją a nasi dziennikarze będą godnie i skutecznie służyć nam wszystkim.

Bartosz Smoliński