Wrocław bez fotoradarów !

Wrocławska Straż Miejska nie wystawia fotoradarów.

Obserwacje naszych dziennikarzy potwierdzają się w całości, od 1-go sierpnia na ulicach Wrocławia nie napotkamy samochodów z fotoradarem. Dowiedzieliśmy się także w samej Straży Miejskiej, iż pomiary prędkości są obecnie wstrzymane.

Po raz kolejny portal SKARGA.COM udowodnił, iż nie działa jedynie informacyjnie ale przede wszystkim interwencyjnie. Praca naszych dziennikarzy zakończyła się ujawnieniem jaki potwierdzeniem nielegalnie działających fotoradarów, które są czy też były używane przez straże miejskie oraz Inspekcję Ruchu Drogowego. W maju br. roku rozpoczęliśmy korespondencję z Urzędem Kontroli Elektronicznej, który to potwierdził zasadność naszych spostrzeżeń o nieprawidłowościach związanych z fotoradarmi wykorzystującymi w częstotliwości fal radiowych zarezerwowanych dla wojsk NATO. UKE przesłało nam  oficjalne stanowisko w/w opisanej sprawie a dwa miesiące później opublikowało je na swojej głównej stronie.

SKARGA.COM podjęła interwencje wobec straż miejskich w  Poznaniu, Szczecinie, Grudziądzu oraz we Wrocławiu. W tym ostatnim mieście na bieżąco monitorowane jest czy fotoradary rzeczywiście są w użytkowaniu strażników. Mimo, iż Wrocławska Straż Miejska nadal publikuje listę ulic na których będzie prowadzony pomiar prędkości to, od ostatniej soboty nie potwierdziliśmy obecności fotoradarów    w tych miejscach. O efektach naszych dziennikarzy i o całej sprawie mówił także Emil Rau 2-go sierpnia w głównym wydaniu wiadomości TVN24 .

Poniżej zamieszczamy stanowisko UKE.

logoskan

My zaś czekamy na Państwa sprawy poprzez zakładkę kontakt lub bezpośrednio pod dyżurnym telefonem: 533 666 911.